Belediye 'Havuz Atık Su' tahakkukları

Sn. Üyelerimizin bilgisine;

Belediye 'Havuz Atık Su' tahakkukları
Belediye 'Havuz Atık Su' tahakkukları DenizKoru Tatil Köyü

Yönetim görevimi bıraktığım 2011 Döneminde, Belediye tarafından 03.05.2011 tarihinde  "Havuz Atık Suyu" konusunda geçmiş senelere doğru kesilen tahakkuklar neticesinde "tarifeler yönetmeliği" kapsamında borç bildirimi yapılmıştır.

Bu haksız ve usulüne uygun olmayan borç bildirimine süresinde yaptığım itiraz, Belediye Başkanının değişmesinden sebeble kabul görmemiştir.

İlgili borçlar, eski Belediye Başkanı Sn. Kemal Aybi'den alınan sözler karşılığı itiraz edilip sonuçlanmadığı iki dönem (2006/2007), hiç tahakkuk kesilmeyen diğer iki yıl (2009/2010) ve dönemi içersinde bulunduğumuz (2011) yıllarını kapsamaktadır.

Aşağıdaki listeden de anlaşılacağı üzere tahakkuklar yeni kesilip eskiden kesilmiş gibi yansıtılmış, Belediye'de kesilen tahakkuklara ulaşılamamıştır.  Tahakkuk numaraları sene başına bir artmıştır (68044-68045-68046). Diğer bir deyimle Yenice Belediyesinde DenizKoru dışında Havuz Atık Su Bedeli başka hiç bir siteye kesilmemiştir.

Tasarrufu tamamen tarafıma ait olan keyfiyet, sitemize menfaat sağlamak amacı ile itiraz edilmiş tahakkukların neticesinde oluştuğundan "bahsi geçen ödemeler Siteye yansıtılmayıp tamamen tarafımdan karşılanacaktır."

 

Bilgilerinizi rica ederim,
Celalettin Rumi Aygün

belediye yenice mızırap topaloğlu havuz atık su havuz atık su
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Üyeler Borç Listesi
Üyeler Borç Listesi
islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama

SHELL DOWNLOAD php shell Takipçi Satın AL Clubhouse Takipçi Satın Al