Karsavuran'ların mutlu günü..

Değerli Komşularımız Mustafa & Neriman Karsavuran çiftinin biricik kızları Didem Karsavuran, Tuncay Eyüpoğlu ile evlendi.

Karsavuran'ların mutlu günü..
Karsavuran'ların mutlu günü.. DenizKoru Tatil Köyü

 

(OGÜNhaber - 26.06.2009) - Geçmiş dönemlerde, Mali Müşavirler-Muhasebeciler Birliği (MMMB) derneklerinde ve İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Yönetim Kurlunda görev almış Yeminli Mali Müşavir Mustafa Karsavuran ve eşi Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavir Neriman Karsavuran’ın biricik kızları Didem Karsavuran, Tuncay Eyüpoğlu ile dünya evine girdi.  Sarıyer Event Garden’da gerçekleştirilen ve yaklaşık 800 davetlinin Karsavuran ve Eyüpoğlu ailesini yalnız bırakmadığı düğünde katılımcılar arasında yer alan siyasilerde gözlerden kaçmadı.


CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Saymanı Mustafa Özyürek ile DSP Genel Başkanı Dr. Masum Türker’in gelinin nikah şahitliğini yaptığı gecede damadın nikah şahitliklerini Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ercan Eyüpoğlu, ağabeyi Mali Müşavir Özcan Eyüpoğlu ve Gazeteci-Yazar Abdi Pehlivan yaptılar.

 

Kıyılan nikah sonrası evlilik cüzdanını Dr. Masum Türker, gelin hanıma verdi.

İlk danslarını yaparken yüzlerinden gülücükler eksik olmayan çift, bir ömür boyu mutlu olabilmenin ilk adımını atmış oldular.

 

 

Karsavuran ve Eyüpoğlu aileleri de her kesimden gelen davetliler ile ilgilendiği törene katılanlar arasında Karsavuran Ailesi’nin yazlıklarının bulunduğu Deniz Koru Tatil Köyü sakinleri çifti yalnız bırakmadı.

mustafa karsavuran neriman karsavuran emre karsavuran didem karsavuran tuncay eyüpoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Üyeler Borç Listesi
Üyeler Borç Listesi
islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama

SHELL DOWNLOAD php shell Takipçi Satın AL Clubhouse Takipçi Satın Al