3.Ogün gecesi Orhan Ölmez ile Tekirdağ/Yenice de muhteşemdi

(OGÜNhaber 22.07.2007) - Geçen hafta cumartesi gecesi Ogün gazetesinin Tekirdağ-Yenice Deniz Koru Tatil Köyü nde yine bangır-bangır bir gecesi vardı.

3.Ogün gecesi Orhan Ölmez ile Tekirdağ/Yenice de muhteşemdi
3.Ogün gecesi Orhan Ölmez ile Tekirdağ/Yenice de muhteşemdi DenizKoru Tatil Köyü

Eh gecenin sanatçısı da artık Ogün gazetesiyle bütünleşen Orhan Ölmez miş. Tabi Minik Kuşumuz kaçırır mı hiç böyle eğlence dolu bir programı. O da pır diye uçuvermiş ve gecenin yapıldığı Deniz Koru tatil köyünde bulunan havuzun yanı başında bulunan uzum ağacına konuvermiş. Muhteşem gecen gecede hem hoplayarak, hem zıplayarak davetliler eğlencenin tadına varmışlar.

Tabi Minik Kuşumuz kaçırır mı hiç böyle eğlence dolu bir programı. O da pır diye uçuvermiş ve gecenin yapıldığı Deniz Koru tatil köyünde bulunan havuzun yanı başında bulunan uzum ağacına konuvermiş.

Muhteşem gecen gecede hem hoplayarak, hem zıplayarak davetliler eğlencenin tadına varmışlar.

Konuklar arasında Bayrampaşa nın Ak Partili Belediye Başkanı Hüseyin Bürge de varmış. Başkanda geç saatlere kadar eğlenceye katılmış. Tatil köyünün Başkanı Celalettin Bey ise konukları ağırlarken her masadan aldığı birer duble rakılarla geceyi bayağı iyi kapamış.

Eh gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Kenan Akın Beyde ilk kez böyle bir organizasyona katıldığı için mutlu imiş. Bu arada bir ilki de sorumlu yazı işleri Müdürü Vural Özdemir de yaparak geceye iştirak etmiş ama muhabirleri yeterince güzel resim çekemeyince Vural Bey eline makineyi alıp bol bol resim çekmiş.

Trakya temsilcisi Zafer Şengül ise ilk kez eşi Figen Hanımla Ogün konserlerinden birine katılınca hareketliliğini bir kenara bırakıp eşinin omzundan başını ayırmamış. Birde Mali İşler Sorumlusu ve gazetemiz ekonomi yazarı Ali Sait Mökükçü nün eşi Nurgül Hanım ise bu sefer eşine gık çıkartmamış aman Minik Kuş görmesin seni diye ama kendisi muhteşem danslarıyla geceye damgasını vurmuş.

Bide patronlarımıza değinelim ki efendim bir usluymuşlar ki sormayın. Tabi sitenin Başkan yardımcısı Hakkı Bey yine ilgi odağı olmaya devam ederken sitenin Fahri Başkanı Hacı Beyin şakalarından yine nasibini almış, final ise Orhan Ölmez ile müzik yapımcısı Veysel Şimşek in Play station oyunu ile ilgili atışmaları ile sonlanmış.

Efendim Veysel Beyin Minik Kuşun Avşa da ki oyunla ilgili Orhan'ı tutarak yazı yazdığını iddia etmesi ise Kuşumuzu çileden çıkarmış ve bir güzel Ogün gecesi de böylece son bulmuş.

 


Alıntı

OGÜNhaber   haberin orjinalini okumak için tıklayınız!..

 

Orhan Ölmez denizkoru gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Üyeler Borç Listesi
Üyeler Borç Listesi
islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama

SHELL DOWNLOAD php shell Takipçi Satın AL Clubhouse Takipçi Satın Al