Deniz Koru Tatil Köyü yaz sezonuna girdi..

(OGÜNhaber 28.06.2009) - Tekirdağ’ın ünlü Deniz Koru Tatil Köyü yaz sezonuna girmiş. Site sakinleri birer birer sezon için evlerini açarken tatil köyünde de hareket başlamış.

Deniz Koru Tatil Köyü yaz sezonuna girdi..
Deniz Koru Tatil Köyü yaz sezonuna girdi.. DenizKoru Tatil Köyü

Özellikle kafeteryasında bu yaz geçen senelere göre daha bol çeşit sunmayı hedefleyen kafeterya işletmecisi Fettah Bey bu sezon boyunca çeşitlerine ek olarak her gün Vahide teyzenin kendi elleri ile açtığı gözlemelerden yediriyormuş konuklarına.

Site sakinleri havuz ve deniz keyfi yanında, basketbol, halı sahada futbol ve plaj voleybolu oynayarak spor yaparken bir kısım tiryaki de deniz koru ile bütünleşmiş meşhur okey partileri ile günlerini geçirip yazın tadını çıkartıyorlarmış. Bu arada Kuş’umuz burada yapımcı Veysel Şimşek ve Karadeniz TV’nin sahibi Zihni Cinan’ı görünce önce şaşırmış daha sonra Aygün ailesine konuk geldiklerini öğrenmiş.

 


Kısaca burası gerçekten bir birbirinden nezih ailelerin yaşadığı tam bir tatil köyü imiş. Minik Kuş bu arada Deniz Koru Tatil Köyü’nün, yaza merhaba demek için geleneksel hale gelen açılış gecesinin de önümüzdeki haftalarda sürpriz konuklar ile yapılacağını da duyurmuş.

E tabi ki o gece orada olup sizlere anahtar deliği haberler vereceğiz deyiverdi.

 

basında biz denizkoru ogunhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Üyeler Borç Listesi
Üyeler Borç Listesi
islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama

SHELL DOWNLOAD php shell Takipçi Satın AL Clubhouse Takipçi Satın Al